Hakkımızda

Akdeniz sıcaklığında, Akdeniz ışıltısında 25 yıldır sizlere hizmet veren aile işletmemiz, 2020 yılında da temizliği, güveni, huzuru ve doğal kaliteyi esas olan anlayışıyla sizlere hizmete devam etmektedir.

Yenilenmiş binamızda Covid-19 hassasiyetinde, hijyeni ön plana çıkaran, tedbirlerimizle de sezona hazırız.

İşletmemiz onbir oda beş apart daireden oluşmaktadır. Odalarımız; standart oda, üç kişilik ve dört kişilik aile odaları olarak, ferah ve geniş bir dizaynla tasarlanmıştır. Apartlarımızda 1+1 ve 2+1 (mutfaklı) olarak tasarlanmıştır.

Terasımız işletmemizin vazgeçilmez keyif unsurudur. Sabah serinliğinde deniz manzarası eşliğinde yapılan kahvaltımız en önemli tercih edilme sebebimizdir. Yine Terasımızda Kalkan’a özgü balıklarımızın sunulduğu BALIK AKŞAMlarımız, mezelerimizle birlikte sizlere sunulmaktadır. (Balık haricinde Ev Mutfağı anlayışıyla her gün taze olmak üzere üç çeşit yemek çıkmaktadır.)

KONUM olarak, Kalkan’ın merkezideyiz. En önemli özelliğimiz, Kalkan civarındaki plajlara, onbeş dakikalık yürüme mesafesinde olup, ayrıca efsane KAPUTAŞ plajına dolmuşla (20dakika aralıkla geçer) 5 dakikada , birbaşka efsane plajımız olan PATARA’ya dolmuşla (20 dakika aralıkla geçer) 20 dakikada ulaşım mümkündür. KEKOVA turları haftanın 3 günü otelimizin önünde kalkmaktadır. Kalkan merkezinde ve civarında KALAMAR Koyu başta olmak üzere yirminin üzerinde plajımız mevcuttur.

KONUM olarak bir başka özelliğimiz; bankalara alışveriş merkezlerine yürüme mesafesiyle beş dakikalık mesafedeyiz. Her hafta Perşembe günü meşhur KALKAN PAZARInda mesafemiz yürüyerek beş dakikadır.

Akdeniz esintisinde, şiir tadında, bir tatil Neruda da sizleri bekliyor…